Lokma

Lokma

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 68
  • DOSYA BOYUTU 13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Piri Medya

Lokma - Yemek Tarifleri: Android'deki en iyi yemek tarifleri uygulaması

Lokma, videolu ve fotoğraflı yemek tarifleri bulabileceğiniz eşsiz bir uygulama. Lokma - Yemek Tarifleri uygulamasını diğerlerinden ayıran birçok özellik bulunuyor.

Mutfağınızda olan malzemelere göre yemek tariflerini dökebilme, hazırlayacağınız yemeğin size ne kadara mal olacağını (malzemelerin güncel fiyatlarıyla beraber), yemek tariflerini kalori bazında filtreleme ve yemeğin toplam kalorisini gösterme, farklı beslenme tercihlerine uygun tarifler sunması, yemek tariflerini hazırlanma-zorluk-pişirme süresine filtreleme seçeneği sunması ile Lokma - Yemek Tarifleri en iyi yemek tarifleri uygulaması olmayı hak ediyor.

Anlaşılır ölçülerle hazırlanmış, hepsi denenmiş, yazılı, fotoğraflı ve videolu yemek tariflerinin bulunduğu harika bir uygulama Lokma. Ana yemek tariflerinden tatlı tariflerine kek tariflerinden lezzetli diyet tarifi menülerine ulaşabiliyorsunuz. Yöresel lezzetlerimiz, dünyanın dört bir yanından lezzetleri toplayan Dünya Mutfağı, Osmanlı mutfağının kitabını yazan ünlü şef Yunus Emre Akkor’un elinden çıkmış lezzetleri bir araya getiren Osmanlı  Mutfağı Lokma - Yemek Tarifleri uygulamasında. Binlerce nefis tarif var.