Windows İçin En İyi Android Emülatörleri

Belki iOS işletim sistemli bir cihazınıza sahipsiniz ve Android platformunu test etmek istiyorsunuz veya belki de Android uygulama geliştirmeye başlamışsınızdır ve bir uygulamayı test etmek istiyorsunuzdur.

Windows İçin En İyi Android Emülatörleri

Belki iOS işletim sistemli bir cihazınıza sahipsiniz ve Android platformunu test etmek istiyorsunuz veya belki de Android uygulama geliştirmeye başlamışsınızdır ve bir uygulamayı test etmek istiyorsunuzdur. Belki Android telefonunuzun kullanıcı arabirimini kişiselleştirmek istiyorsunuz, ancak telefonunuza zarar verme riskine girmek istemiyorsunuz. Yani ne amaçla olursa olsun, Windows'a Android emülatörü yüklemek istiyorsanız, hazırladığımız Windows 10 için en iyi Android emülatörleri listemize göz atmanızda fayda var.

Windows için sunulan çok fazla emülatör bulunuyor ancak iyi ila kötü Android emülatörü arasında belirgin farklar bulunur. Bunlardan ilki emülatörün kararlı çalışmasıdır. Eğer kullandığınız emülatör sürekli durursa, hata verirse veya donarsa daha iyi bir emülatöre geçmeniz gerekebilir.

Diğer önemli özellikler ise, uygulamanın APK desteği sağlayabilmesidir. Yüklediğiniz APK dosyalarını doğru çalıştırması ve kullanılabilir olması, emülatörün başarısını kanıtlar.

Son olarak şunu da belirteyim; Windows için en iyi Android emülatörleri listemizdeki emülatörlerin performansı bilgisayarınızın donanımına da bağlıdır. Yaşanabilecek donmaların veya hataların bilgisayarınızdan kaynaklanma olasılığının da bulunduğunu ifade etmekte fayda var.

BlueStacks

BlueStacks

BlueStacks Android Emulator, Windows için Android oyunları PC'de oynamanızı sağlayan ücretsiz emülatör programıdır.

ÜCRETSİZ
NoxPlayer

NoxPlayer

NoxPlayer, Android oyunları bilgisayarda oynamak için tercih edebileceğiniz ücretsiz Android emülatörü. APK oyunları ve uygulamaları kolayca indirip yükleyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Andy Emulator

Andy Emulator

Andy Emulator, Android oyunları ve uygulamaları bilgisayarda açmanızı, kullanmanızı sağlayan ücretsiz bir emülatör programıdır.

ÜCRETSİZ
Android Studio

Android Studio

Android Studio, Android uygulamaları geliştirebilmek için kullanabileceğiniz Google'ın kendi resmi ve ücretsiz programıdır.

ÜCRETSİZ
Remix OS

Remix OS

Remix OS, Windows PC'de Android deneyimi yaşatan tamamen ücretsiz bir işletim sistemi.

ÜCRETSİZ
MEmu

MEmu

Android Emülatörü MEmu (PC İndir): Android oyunları PC'de oynamak için MEmu indir. MEmu indirerek mobil oyunları klavye mouse ile oyna!

ÜCRETSİZ
Genymotion

Genymotion

Genymotion programını kullanarak bilgisayarınızda Android cihazlar çalıştırabilir ve oyunları, uygulamaları kullanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR