Andy Emulator

Andy Emulator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 121,339
  • DOSYA BOYUTU 855 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Andyroid

Andy Emulator, Android oyunları ve uygulamaları bilgisayarda açmanızı, kullanmanızı sağlayan ücretsiz bir emülatör programıdır.

Andy, bilgisayarı üzerinde Android işletim sistemini kullanmak isteyen kullanıcılar için geliştirilen ücretsiz bir Android emülatörüdür. Program sayesinde Android cihazlarınız üzerinde oynadığınız tüm oyunları ve kullandığınız tüm uygulamaları Andy ile bilgisayar ortamına ve rahatlığına taşıyabilirsiniz.

Android emülatörü olarak adlandılan Andy gibi uygulamalar, aslında sanal bir Android cihazını sunucu üzerinde çalıştırır ve kullanıcılarına, Google Play üzerinden Android uygulamalarını kullanma şansı tanıyor. Böylece bilgisayarda olsa da oynasak dediğiniz tüm oyunlar birkaç tıkla hemen elinizin altına gelebilir.

Andy Emulator İndir

Andy programını ilk kez bilgisayarlarınız üzerine kurduktan sonra çalıştırdığınız zaman, satın almış olduğunu Android işletim sistemine sahip yeni bir akıllı telefon veya tableti kuruyormuşçasına gerekli adımları tamamlamanız gerekiyor. Google hesabınızla oturum açacağınız ve kendi kişisel bilgilerinizle kullanacağınız bir Android işletim sistemini bilgisayarlarınız üzerinde bu sayede kullanmaya başlayabileceksiniz.

Google Play'i ziyaret ederek istediğiniz tüm oyunları ve uygulamaları bilgisayarınız üzerine indirerek kullanabilecek, farklı e-posta hesaplarınızı tanımlayarak Android arayüzü üzerinde görüntüleyebilecek, kendi geliştirmiş olduğunuz Android uygulamalarını bilgisayar ortamında Andy üzerinden test edebilecek, ücretsiz mesajlaşma uygulamalarını masaüstü rahatlığında kullanabilecek ve çok daha fazlasına Andy ile sahip olacaksınız.

Hem kurulumu hem de kullanımı oldukça basit ve sorunsuz olan Andy, tüm Windows sürümleriyle uyumlu şekilde çalışmaktadır ve sizlere farklı görüntüleme seçenekleri sunmaktadır. Oldukça basit ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzünü sizlere sunan program yardımıyla gerçek bir Android deneyimini bilgisayarlarınız üzerinde yaşama şansına sahip olacaksınız.

Tüm bunların dışında Andy'nin en güzel özelliklerinden bir tanesi de Android cihazlarınız üzerinde sahip olduğunuz sınırlı depolama alanını ortadan kaldırması ve bilgisayarınızın sabit diskini kullanıyor olmasıdır. Bu sayede istediğiniz tüm oyunları ve uygulamaları bilgisayarınız üzerine indirerek Andy aracılığıyla kontrol edebilirsiniz.

Bilgisayarlarda Android oyunlarını oynamanın tadına varmak istiyorsanız Andy, tam ihtiyacınız olan program hem de ücretsiz.

Andy Emulator Kullanımı

Sadece Android uygulamalarını çalıştıran BlueStacks’in aksine bu ücretsiz emülatör programı size Windows veya Mac sisteminde çalıştırılabilen bir Android deneyimi sunuyor ve Android telefonunuzla senkronize edilebiliyor. İşte Andy Emulator kullanımı:

  • Andy Emulator’ı indirin, kurulumu tamamlayın ve başlatın.
  • Birkaç dakikalık yükleme işleminden sonra yeni bir akıllı telefonu açmış gibi Android başlangıç ekranıyla karşılaşacaksınız.
  • Telefonunuzda yaptığınız gibi Google hesabınıza giriş yapın, ardından kurulum ekranlarının geri kalanını tamamlayın. Andy ile Android cihazınız arasında senkronizasyon yapmanızı sağlayan uygulama olan 1ClickSync için Google hesap bilgilerinizi girmeniz istenecek.
  • Android ana ekranı karşınızda. Pencerenin altındaki ilgili butonlara tıklayarak dikey ve yatay yön arasında geçiş yapabilirsiniz. Aynı şekilde tam ekran ve pencere modları arasında geçiş görevi gören tam ekran butonu da vardır. Bu butonları gizleyen bir uygulamayla karşılaşırsanız yardımcı olabilecek geri, ana sayfa ve menü butonlarını da göreceksiniz.
  • Artık Google Play Store’u ziyaret edebilir, Android uygulamaları ve oyunları yükleyebilir ve çalıştırabilirsiniz.

En İyi Android Emulator Hangisi? Andy mi BlueStacks mi?

Kullanım ve kurulum kolaylığı - BlueStacks kurulumu oldukça basit. Uygulamayı indirin, kurun ve kullanmaya başlayın. Çok kolay! İçine girdikten sonra çeşitli oyunlara göz atıp yükleyebilir ve üstte çubuktan yüklü uygulamalara erişebilirsiniz. Andy’nin de indirme ve kurulumu basit ancak çalıştırırken çeşitli hatalarla karşılaşabilirsiniz. Harika destek ekibiyle sorunu çözüp başlattığınızda herhangi bir Android telefon veya tablet gibi çalışıyor, böylelikle arayüze alışma sorunu yaşamıyorsunuz.

Oyun - BlueStacks, daha çok Android oyunları önerdiğinden odak noktasının oyun olduğunu söyleyebiliriz. Android oyunları oldukça iyi çalışıyor. BlueStacks önerilerinde listelenmeyen oyunları Play Store’dan indirebilirsiniz ancak daha yavaş çalışabileceğini unutmayın. Andy ise genel deneyime odaklanıyor ve çok şey sunuyor. Oyunları iyi oynuyor ve bazı durumlarda (Clash of Clans gibi) oyunları -kararlılık açısından- BlueStacks’ten daha iyi oynatıyor. İnternet bağlantısı gerektiren oyunlarda yükleme hızlı daha iyi. Andy, daha iyi oyun desteği için cihazınızı kontrolcü olarak kullanabileceğiniz bir uzak seçeneğe sahip. BlueStacks de oyun kontrolcüsü desteğine sahip ancak kablolu kontrolcü olması gerekiyor.

Andy ile bir Android telefonda yapabileceğiniz hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz. Uygulamaları yandan yükleme, bilgisayarınızdan telefona dosya aktarma, dosya tarama, bildirimler, widget’lar… Gerekirse Android cihazı root’layabilirsiniz. Herhangi bir Android cihaz gibi çalıştığından özel başlatıcılar (launcher’lar), duvar kağıtları, araç takımları (widget’lar), simge paketleri vb. ile özelleştirebilirsiniz. Andy, özelleştirilebilir sanal bir makine üzerinde çalışır. RAM (bellek), CPU (işlemci) çekirdeği sayısını değiştirme gibi değişiklikler yapabilirsiniz.

Andy Emulator Güvenli Mi?

Android uygulamaları ve oyunlarını Windows veya Mac bilgisayarda çalıştırmak için emülatör kullanılır. Emülatörler virüs veya başka bir zararlı değildir. Tamamen risksizdir ve özgürce kullanabilirsiniz. Ancak emülatörler Android telefonunuzdaki bilgileri o emülatörü kullandığınız cihazla eşitlemenizi sağlar. Andy, virüssüzdür, bilgisayarınıza virüs bulaştırmaz.