Windows İçin En İyi Ücretsiz Mesajlaşma Programları

Bir döneme damga vuran mesajlaşma programları, bugünlerde akıllı telefon uygulamalarıyla hayatına devam ediyor. Buna rağmen pek çok kullanıcı, bilgisayarlarında mesajlaşma programları kullanmak istiyorlar.

Windows İçin En İyi Ücretsiz Mesajlaşma Programları

Bir döneme damga vuran mesajlaşma programları, bugünlerde akıllı telefon uygulamalarıyla hayatına devam ediyor. Buna rağmen pek çok kullanıcı, bilgisayarlarında mesajlaşma programları kullanmak istiyorlar. Eğer siz de bilgisayarınızda iyi bir mesajlaşma programı kullanmak istiyorsanız, bu listemize göz atmanız yeterli olacaktır.

Sizin için hazırladığımız en iyi mesajlaşma programları listesinde, dünya üzerindeki herhangi bir kullanıcıyla mesajlaşmanıza, görüntülü ve sesli sohbet etmenize olanak sağlayan ücretsiz birçok program bulacaksınız. Aralarından istediğinizi seçebilir ve kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İşte en iyi ücretsiz mesajlaşma programları:

WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger

WhatsApp, web ve masaüstü uygulaması olarak PC'de de (bilgisayarda) kullanılabilen ücretsiz mesajlaşma, arama uygulamasıdır. Hemen şimdi WhatsApp yükleyin!

ÜCRETSİZ
Telegram

Telegram

Telegram, WhatsApp'a alternatif güvenli, ücretsiz anlık mesajlaşma programıdır. Telegram grupları ile tanışmak, mesajlaşmak için hemen yükleyin.

ÜCRETSİZ
Viber

Viber

Popüler mobil mesajlaşma uygulaması Viber'ın Windows için geliştirilen masaüstü sürümüdür.

ÜCRETSİZ
ICQ

ICQ

Alıştığımız, güvenilir chat programı ICQ'nun son versiyonu olan ICQ 8 ile artık chat yapmak çok daha keyifli.

ÜCRETSİZ
Trillian

Trillian

Trillian Windows Live Messenger, GTalk, Skype gibi anlık mesajlaşma servislerini ve Facebook, Twitter, Foursquare gibi sosyal ağları teker teker açmadan tek bir program ile yönetmenizi sağlıyor.

ÜCRETSİZ
Pidgin

Pidgin

WLM, Yahoo Messenger, GTalk hesaplarınızı aynı anda kullanırken bir yandan da favori odalarınızda sohbet edebileceğiniz ücretsiz, çok hesaplı anlık mesajlaşma programı.

ÜCRETSİZ
LINE

LINE

Popüler mobil mesajlaşma uygulaması LINE'ın Windows sürümüdür.

ÜCRETSİZ
Skype

Skype

Dünyanın en çok kullanılan sesli ve görüntülü iletişim servislerinden biri olan Skype'ın Android için geliştirilmiş sürümüdür.

ÜCRETSİZ
Miranda IM

Miranda IM

Dünyaca ünlü WLM, AIM ve Facebook gibi servislerin tek bir programla yönetilmesini sağlayan Miranda IM ile tüm arkadaşlarınızla kolayca mesajlaşabileceksiniz.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR