Miranda IM

Miranda IM

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 46,303
  • DOSYA BOYUTU 2.82 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Miranda IM

Dünyaca ünlü WLM, AIM ve Facebook gibi servislerin tek bir programla yönetilmesini sağlayan Miranda IM ile tüm arkadaşlarınızla kolayca mesajlaşabileceksiniz.

Miranda IM küçük, hızlı ve kolay kullanımlı bir hızlı mesajlaşma yazılımıdır. Çoklu protokol desteği sayesinde de bir çok mesajlaşma servisi ile uyumludur. Zengin özellikleri ve minimum sistem harcaması sayesinde oldukça cazip bir programdır. AIM, ICQ, IRC, WLM, Yahoo!, Gadu-Gadu ve çok daha fazla servisi desteklemektedir. Ek olarak yüzlerce eklenti veya değişik içerikler ile sesler, ikonlar edinebilirsiniz. Miranda IM kişiselleştirme özellikleriyle fonksiyonel mesajlaşma imkanı sunuyor.

Program kurulduktan sonra sizden bir çok bilgi girmenizi isteyecek hesap isimlerinizi hesap açma şifrelerinizi vs vs. Daha sonra da sizden arkadaş listelerinizi isteyecek. Ardından program küçük bir pencere olarak ekranda kalacak. Bundan sonra yapmanız gereken o programdaki simgelereden hesaplarınızı online yapmanız. İster WLM, ister Yahoo! hesabınız olsun isterseniz de IRC hesabınız olsun hiç farketmez hepsi ile konuşabilme imkanınız artık tek bir program içerisinde olacak.

Programı eklentiler ile geliştirmek ve kullanımını arttırmak istiyorsanız buraya tıklayarak eklentileri indirebilirsiniz.