Qtrax

Qtrax

1.0.1
Editör Puanı: 5/5
5

Yasal Müzik İndirme Programı

Özgür Çınardalı Son güncelleme 9 yıl önce

Qtrax yazılımı kullanıcılara internet üzerinden müzik indirmelerini sağlayan reklam destekli yasal bir dosya paylaşım programı ve müzik kutusu. Ücretsiz olarak yayınlanan bu program ile kullanıcılara sunulan reklamlar karışılığında indirilen müziklerin telif hakkı paraları ödeniyor ve böylece reklam izleyerek bedava müzik indirme şansına sahip oluyorsunuz.

2008 Midem konferansında yapılan açıklamada dört ünlü plak şirketi: EMI, SonyBMG, Universal Music Group ve Warner Music Group ile anlaşma sağlandığı belirtilmişti fakat bu dört şirkette anlaşma yapılmadığını açıklamış ve ardından programın P2P (dosya paylaşım) özelliği kapatılmış.

Şu an için müzik indirme özelliğinden faydalanılamasada program indirdiğiniz müzik dosyalarını taşınabilir aygıtınıza kopyalama, kütüphanenizi oluşturma, medyalarınızı oynatma ve sanatçılar hakkında bilgi edinme ve aramalar yapmanıza olanak tanıyor.

Qtrax programı medya oynatıcı ve web tarayıcısı programlarının birleşimi olarak nitelendirilebilir ki zaten Songbird tabanı kullanılmış.

Qtrax için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
1 / 55,254
İşletim Sistemi:
Vista/WinXP
Üretici:
Qtrax Inc.

Dosya Paylaşımı Popülerleri

 1. uTorrent
  uTorrentÜcretsiz Torrent İndirme Programı
 2. BearShare
  BearShareMüzik İndirme Programı
 3. Ares
  AresÜcretsiz Dosya Paylaşım Programı
 4. MEGAsync
  MEGAsyncMega Senkronizasyon Programı
 5. BitTorrent
  BitTorrentBitTorrent Programı