Quip

Quip

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 218
  • DOSYA BOYUTU 43.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Quip

Quip, belge paylaşımı ve düzenleme işleriniz için hem bilgisayar hem de mobil cihazlarınız üzerinde eş zamanlı olarak kullanabileceğiniz yararlı bir program.

Quip, organize ve eş zamanlı çalışan iş ekipleri için tasarlanan kullanımı kolay ve hızlı bir belge paylaşım, düzenleme ve görüntüleme programıdır.

Android ve iOS uygulaması olarak piyasaya çıkmasına rağmen Windows ve Mac versiyonlarını da piyasaya süren firma, zaman içerisinde büyümesini sürdürerek Quip'i oldukça büyük ve işlevsel bir program haline getirdi.

İster online isterseniz de offline olarak döküman düzenleme işlemlerini halledebileceğiniz Quip ile yapılacak listesi hazırlayabilir, notlar tutabilir ve dökümanlar hazırlayabilirsiniz. İşin daha güzel kısmı ise hem tüm bunları iş arkadaşlarınızla birlikte farklı cihazlar üzerinde olsanız bile aynı anda yapabiliyor olmanız hem de onlarla kolayca paylaşabiliyor olmanız.

Takım arkadaşlarınız ile mesajlaşma imkanı da sunan Quip, böylece ister iş arkadaşlarınız ister de müşterileriniz ile e-postasız iletişim kurma olanağı sunuyor. Son derece şık ve modern bir tasarım ile birlikte gelen Quip'in en temel görevi ise belge paylaşımları.

Farklı platformlar için destek vermesi nedeniyle birden çok cihazınızda tüm gönderilen dosyalara erişim fırsatı sunan Quip ile çok daha verimli çalışarak zaman kazanabiliyorsunuz. Özellikle büyük çalışma takımları arasındaki iletişimi kuvvetlerin ve döküman işlerini hızlandıran Quip'e iş e-posta adresinizi girerek hemen kayıt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.