Wi-Fi Transfer

Wi-Fi Transfer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,109
  • DOSYA BOYUTU 6.97 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Samsung

Wi-Fi Transfer kablosuz dosya transferini kolayca gerçekleştirmenize yazdımcı olan bir yazılımdır

Wi-Fi Transfer, Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletleriniz ile Windows 10 işletim sistemini kullanan bilgisayarlarınız arasında zahmetsiz bir şekilde dosya paylaşmanızı mümkün kılan bir kablosuz dosya transferi yazılımı.

Samsung tarafından kullanıcılara tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama bilgisayarlarınız ve mobil cihazlarınız arasında dosya paylaşmak için size hızlı bir yol sunuyor. Normalde dosya transferi için klasik yöntem Android cihazımızın kablosunu bilgisayara bağlamak. Fakat her zaman kablomuzu yanımızda taşıyamayabiliyoruz. Dosya paylaşımı için tercih edilen bir diğer yöntem ise e-posta veya bulut depolama hesaplarımızdan faydalanmak. Fakat bu işler için de internet bağlantısına sahip olmamız gerekiyor. Wi-Fi Transfer uygulaması ile dosya paylaşmak için ne kabloya ne de internet bağlantısına ihtiyaç duyuyorsunuz.

Wi-Fi Transfer kablosuz dosya transferi yapabilmek için internet bağlantınızdan değil de kablosuz Wi-Fi ağından faydalanıyor. Uygulama aynı kablosuz ağ üzerindeki mobil cihazları ve bilgisayarları eşleştiriyor. Eşleştirme işlemini gerçekleştirdikten sonra dosya gönderip alabiliyorsunuz.

Wi-Fi Transfer'in Android uygulamasını bu bağlantı üzerinden indirdikten sonra uygulama aracılığıyla mobil cihazınızı ve bilgisayarınızı eşleştirebilirsiniz: