iMesh

iMesh

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,263,200
  • DOSYA BOYUTU 1.34 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iMesh

Popüler dosya paylaşım programlarından biri olan ücretsiz ve Türkçe iMesh ile sınırsız ve hızlı dosya indirme olanağına sahip olacaksınız.

iMesh kullanıcılara bilgisayarlarında müzik dinleme keyfini diledikleri gibi yaşama imkanı veren bir müzik indirme programı olarak tanımlanabilir. 

iMesh Özellikleri

  • Ücretsiz,
  • İngilizce dil desteği,
  • Basit kullanım,
  • MP3 indirme ve paylaşma,
  • Windows sürüm,

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir MP3 paylaşım yazılımı olan iMesh temel olarak kullanıcıların kendi aralarında şarkı paylaşmalarını mümkün kılan bir ücretsiz MP3 indirme çözümü. iMesh temel olarak kullanıcıların sahip oldukları müzik arşivlerini diğer kullanıcılarla paylaşmasını sağlıyor. Dünya çapında milyonlarca kullanıcı iMesh kullandığı için aranılan yerli veya yabancı şarkılara hızlı ve zahmetsiz bir şekilde ulaşılabiliyor ve bu şarkılar dinlenebiliyor.

P2P paylaşım sistemine sahip olan iMesh bir müzik platformu olarak düşünülebilir. Yazılımı yükledikten sonra sizi karşılayan iMesh ana penceresi üzerinde sizin için hızlı şarkı önerileri görüntüleniyor. Kullanıcılar arama çubuğunu kullanarak dinlemek istedikleri şarkıları arayabiliyorlar. Bunun yanında iMesh üzerinden erişilen parçalar anında iMesh ile oynatılabiliyor. Bu sayede ek bir medya oynatıcı kullanma derdinden kurtuluyorsunuz. iMesh ile sevdiğiniz şarkıların videolarına ulaşabilmeniz ve bu videoları izleyebilmeniz de mümkün.

iMesh'in görünümünü kişiselleştirebilmeniz için tema seçeneklerine sahipsiniz. Yaızlımın DJ bölümü ile tercihlerinize uygun şarkı önerilerine ulaşabiliyorsunuz. iMesh içerisinde diğer  kullanıcılarla iletişim kurabilmenize de imkan verildiği için program bir sosyal platform görevi de görüyor.

iMesh İndir

NOT: Reklam destekli bir yazılım olan iMesh'in kurulum süreci sırasında karşınıza tarayıcı anasayfanızı değiştirebilen ek yazılımlar için kurulum önerileri gelecektir. Bu kurulum önerilerini devre dışı bırakabilir ve herhangi bir ek yazılımı bilgisayarınıza yüklemeden iMesh'i kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurulum işlemleri süresinde dikkatli olmanızı ve bir sonraki adıma sayfadaki seçenekleri anladıktan sonra geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Diğer indirme yazılımları için müzik indir sayfamıza gidebilirsiniz.

 

ARTILAR

Türkçe dil desteği sunuyor.

Geniş müzik arşivi.

EKSİLER

Sosyal medya desteği yok.