MultiCloudBackup

MultiCloudBackup

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 294
  • DOSYA BOYUTU 25.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MultiCloudBackUp

MultiCloudBackup, Google Drive, Box, Dropbox vb. diğer bulut dosya depolama servislerine ait hesaplarınızı tek bir program üzerinden kullanarak dosyalarınızı güvenli bir şekilde yedekleyin.

MultiCloudBackup, farklı bulut dosya depolama hesaplarınızı birleştirerek tek bir program üzerinden hepsini yönetebilme imkanı sunan yararlı ve tamamen ücretsiz bir bilgisayar yazılımı.

Windows ve Mac versiyonları bulunan program sayesinde istediğiniz dosyaları farklı bulut depolama hesaplarınız üzerinde yedekleme imkanına kavuşuyorsunuz.

Dosya yedekleme işlemlerinizi otomatik olarak ayarlayabildiğiniz program arka planda ve düzenli aralıklarla çalışarak sessiz bir şekilde dosyalarınızı yedekliyor.

Google Drive, Dropbox, Box, ve daha pek çok bulut dosya depolama servisini destekleyen ve sürekli yenileri eklenen program, böylece tüm bu servislere ait olan hesaplarınıza tek bir yerden dosya yükleme imkanı sunuyor. Kısacası bulut dosya depolama hesaplarınızı birleştiriyor.

Özel olarak zaman atayabildiğiniz dosyalarınızı istediğiniz tarihte otomatik olarak silerek daha fazla dosya depolama alanına sahip olmanızı sağlayan program, daha çok online dosya yedekleme ile haşır neşir olan kişilere yönelik geliştirilmiş. Eğer tek bir bulut dosya depolama servisi kullanıyorsanız ve birden fazlasına ihtiyacınız olduğunu düşünmüyorsanız programın size herhangi bir yrarı olmayacaktır.

Kolay kullanıma sahip olan program verilerinizi 128 bitlik şifreleme yöntemi kullanarak koruyor ve böylece şifreniz olmadan diğer kullanıcılar hiç bir şekilde verilerinize erişemiyor.

Güvenilir ve ücretsiz bir çoklu bulut dosya depolama programı arıyorsanız, MultiCloudBackup'ı deneyebilirsiniz.