PicoTorrent

PicoTorrent

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 296
  • DOSYA BOYUTU 2.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Viktor Elofsson

PicoTorrent, torrent dosyaları indirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz, hızlı BitTorrent istemcisi.

PicoTorrent, oyun, müzik, film ve dizi indirmek için torrent kaynaklarını tercih ediyorsanız işinize yarayabilecek bir program. Oldukça az yer kaplayan, kullanımı basit, sistemi yormayan BitTorrent istemcisiyle reklamlara takılmadan aradığınız torrent dosyasını kolaylıkla indirebilirsiniz.

Tüm Windows sürümlerinde şık bir arayüzle bizleri karşılayan ücretsiz, hızlı BitTorrent istemcisi PicoTorrent’in ana ekranında tahmin edilen indirme süresi, indirme ve yükleme hızı (maksimum ve minimum indirme/yükleme hızını da ayarlamanız mümkün) eş (seed) ve ortak (peer) sayısını içeren bilgiler karşınıza çıkıyor. Kuyruğa eklediğiniz torrent dosyalarının hangi sırayla ineceğini ayarlayabiliyor, dilerseniz kaldırabiliyorsunuz.

Magnet bağlantıları veya P2P bağlantısıyla torrent dosyalarını en hızlı şekilde indiren PicoTorrent’in eksik yanı torrent dosyası oluşturmaya izin vermemesi ve arama fonksiyonunun olmaması. Sadece torrent dosyalarını indirebileceğiniz ufak boyutlu, sistemde varlığıyla yokluğu bir olan program arıyorsanız tavsiye ederim.