Universal Media Server

Universal Media Server

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 488
  • DOSYA BOYUTU 61.04 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Universal Media Server

Universal Media Server sayesinde farklı formatlardaki medya dosyalarını sorunsuzca akış halinde sunabilirsiniz.

Universal Media Server, straming amacıyla kullanmak üzere pratik bir araç arayan kullanıcıların mutlaka göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu araç sayesinde streaming esnasında aktarmak istediğimiz medya dosyalarının formatları üzerinde hiçbir değişiklik yapmadan veya çok az ayarlamalar yaparak onları yayın akışında sunabiliyoruz.

DLNA desteği sunan Universal Media Server'da birçok dosya türü için destek sunuluyor. Ffmpeg, Mencoder, tsMuxeR, MediaInfo desteği alan Universal Media Server, bu sayede tüm popüler formatların sorunsuz bir şekilde yayın akışı halinde sunulmasını garantiliyor.

Universal Media Server özellikle oyun alanında faaliyet gösteren streamer'ların bir hayli işine yarayacaktır. Oyun oynadığınız cihaz üzerinden dilediğiniz gibi akış yapabilir ve bu akışınızı hiçbir problem yaşamadan diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Kullanımı son derece kolay olan bir arayüz penceresinden oluşan Universal Media Server, konu hakkında pek tecrübesi olmayan kullanıcılar tarafından da rahatlıkla kullanılabilir.