Skype Lite (APK)

Skype Lite (APK)

Editör Puanı: 5/5
5
Skype Lite (APK)
Skype Lite (APK)
Skype Lite (APK)
Skype Lite (APK)
Skype Lite (APK)

Android İçin Skype Lite (APK) Sürümü

Erkan Calp Son güncelleme 5 ay önce

Skype'ın hafifletilmiş sürümü temel özellikleri sunuyor, kotadan fazla yemiyor.

Skype Lite (APK), ücretsiz yazılı, sesli ve görüntülü görüşme imkanı sınan popüler uygulama Skype’ın hafifletilmiş sürümü. Sosyal ağ kullanıcılarının vazgeçilmezi olan Skype’ın lite sürümü, sadece Android platformunda ücretsiz indirilebilir durumda.

İnternet bağlantı hızlarının oldukça düşük olduğu ülkelere özel hazırlanan sosyal ağ uygulamalarından birisi de Skype Lite. Facebook Lite veya Facebook Messenger Lite uygulamalarını kullandıysanız biliyorsunuzdur; Lite sürümler, uygulamanın en çok kullanılan temel özelliklerini içeriyor. Gelişmiş özellikleri kullanamıyorsunuz belki ancak hem pil hem de veri kullanımında önemli ölçüde tasarruf elde ediyorsunuz. Ülkemizde de internet kotalarını düşündüğümüzde Lite sürümleri kullanmanızı tavsiye ederim. Peki Skype Lite neler sunuyor?

Skype, SMS ve Tanıtım sekmelerinden oluşan son derece temiz, modern yapıda kullanıcı arayüzüyle bizleri karşılayan Skype Lite ile Skype üzerinden veya klasik mesajlaşma (SMS) formatında sohbet etme şansına sahipsiniz. Kişilerinizi görüntülü aramak istediğinizde görüntülü konuşma esnasında daha az veri kullanımı gerçekleşiyor. Dilediğiniz zaman uygulama içerisinden veri kullanımını kontrol edebiliyorsunuz. Sesli arama ve görüntülü konuşmaların ücretsiz gerçekleştirildiğini söylememe gerek yok sanırım. Unutmadan, Skype’taki gibi fotoğraf, dosya ve ifade paylaşabiliyorsunuz. Skype botlarının olması ise benim için sürpriz oldu.

Not: Skype Lite, şu anda 7 dilde destek veriyor. Destek verilen diller arasında Türkçe yok. Türkiye’deki kullanıcılara henüz açılmış değil ancak Skype Lite APK dosyasını yukarıdaki bağlantıdan indirerek şimdiden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Skype Lite (APK) için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
23 / 320
İşletim Sistemi:
Android
Gereklilik:
Android 4.0.3 ve üzeri
Üretici:
Skype

Sosyal Medya Popülerleri

 1. Facebook Mobil
  Facebook MobilAndroid İçin Facebook Uygulaması
 2. Instagram
  InstagramAndroid için Fotoğraf Paylaşma Uygulaması
 3. Facebook Lite (APK)
  Facebook Lite (APK)Android için Facebook Lite (APK) Versiyonu
 4. Scope (Periscope)
  Scope (Periscope)Android için Canlı Yayın Uygulaması
 5. Derya Abla Kahve Falı
  Derya Abla Kahve FalıAndroid İçin Kahve Falı Baktırma Uygulaması