Battlefield 3

Piyasaya çıktığı ilk gün 10 milyon birim satış rakamına ulaşan Battlefield 3,  etkileyici tek kişilik hikaye ve sıkı işbirliği moduyla çoklu oyuncu oynayışı sunuyor.  2002 yılında başlayan seri, son 10 yılda elde ettiği başarılarla birlikte Battlefield 3’le efsaneleşecek gibi duruyor.

Battlefield sosyal ağ servisi olan Battlelog ile de sosyal ağ desteğini arkasında hissedecek. Gelişmiş Frostbite 2 oyun motoru teknolojisinin kullanıldığı oyun, kaliteli bir deneyim yaşatıyor. Kaliteli oyun grafiklerinin yanında, yeniden kaydedilen oyunun sesleri de oldukça başarılı. Animasyon yapısının gözler önüne serildiği Battlefield 3 yıkılabilir çevre unsurlarıyla kendini gösteriyor. 

PC ya da konsolda oynanırken oyuncu sayısının değiştiği oyun, konsolda 24 kişi, PC’de ise 64 kişiye kadar oyuncu ağırlayabiliyor. Battlefield 3, etkileyici hikaye modu ve multiplayer modlarıyla birlikte mutlaka oynanması gereken savaş oyunu olarak oyunseverleri mutlu edecek.

{satis=cdsiparis&baslik=Battlefield 3 (PC)&link=http://www.cdsiparis.com/p-1162-battlefield-3-pc.aspx&alt_baslik=Stratejik Savaş Oyunu}

{satis=cdsiparis&baslik=Battlefield 3 (PS3)&link=http://www.cdsiparis.com/p-1163-battlefield-3-ps3.aspx&alt_baslik=Stratejik Savaş Oyunu}

YORUMLAR