Angels That Kill Demo (windows)

Angels That Kill

Angels That Kill
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angels That Kill bilgisayarlarınzda oynayabileceğiniz karanlık bir macera oyunudur

Angels That Kill karnalık bir atmosfere ve ilginç bir hikayeye sahip olan bir macera oyunu.

FPS türünde bir bakış açısıyla oynadığımız Angels That Kill'i benzer macera oyularından ayıran özellik oyunu tek bir kahraman yerine iki farklı kahramanın üzerinden oynuyor oluşumuz. Oyunumuzun hikayesi bu iki kahramanın çözmeye çalıştığı bir cinayet üzerine odaklanıyor. Hiakye boyunca iki kahramanın tarafından olayları gözlemleyebiliyoruz ve cinayetin arkasındaki sır perdesini aralamaya çalışıyoruz. Kahramanlarımızdan James Baley alkolik ve kötü bir uyuşturucu geçmişi olan eski bir boksör. James bu kötü alışkanlıklarından ötürü sahip olduğu herşeyi kaybetmiştir. James yeni bir başlangıç yapmak için Noil City adlı şehre yeni taşınmıştır. Oyundaki ilk günümüzde şehirdeki insanlarla etkileşime geçebiliyoruz ve insanları etkileyebilecek kararlar verebiliyoruz. Oyun boyunca saklanmamızı, kaçmamızı ve keşfetmemizi gerektirecek durumlarla karşılaşacağız.

Angels That Kill, noir atmosferini kullanan bir oyun dünyası sunmakta. Bu siyah beyaz dünyada doğru ve yanlış kararlar verebiliyoruz ve bu sayede kendi hikayemizi oluşturabiliyoruz. Oyundaki hikaye boyunca ilerleyebilmek için bulmacaları çözmemiz, diyaloglar kurmamız ve ipuçlarını araştırmamız gerekiyor.

Angels That Kill'in grafikleri genel olarak düz hatlara sahip sade çizimlerden oluşuyor. Bu sayede oyun düşük konfigürasyona sahip bilgisayarlarda bile rahatça çalışabilmekte. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • Intel Celeron B800 işlemci
  • 2 GB RAM
  • Intel HD 4000 ekran kartı
  • DirectX 9.0
  • 700 MB doş depolama alanı

Oyunu Steam hesabınız üzerine ekleyerek oynamaktasınız.

YORUMLAR