AVStoDVD 2.7.3 (windows)

AVStoDVD

AVStoDVD
ÜCRETSİZ
İndir 40.61 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AVStoDVD çeşitli medya formatlarını birbirine dönüştürmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Doğru araçlar kullanıldığı zaman çeşitli medya formatları arasında dönüştürme işlemlerini gerçekleştirmek hiç de zor bir işlem değildir. AVStoDVD çeşitli medya formatlarını DVD akışları için uyumlu hale getiren ve bunları tek parça bir DVD olarak yazdırabileceğiniz yardımcı bir programdır.

Uygulamanın sezgisel düzeni ve temiz arayüzü sayesinde tüm video dönüştürme işlemlerini gerçekleştirmek oldukça kolaydır.

3GP, AVI, DIVX, FLV, MKV, MPEG, MOV, WMV ve AVS formatlarının tamamını destekleyen program dönüştürme işlemine başlamadan önce video ve çözünürlük, dizin konumu, video başlığı, bit hızı, frekans gibi birçok ayarı yapmanıza izin vermektedir.

Ayrıca program içerisinde bir DVD menüsü oluşturmanıza olanak tanıyan araçlar bulunmaktadır. Statik veya hareketli: olacak şekilde iki farklı menü oluşturabilirsiniz. Standart ekran boyutu veya geniş ekran seçeneklerinden istediğinizi seçebileceğiniz gibi, başlıkları da metin biçiminde veya küçük görseller şeklinde ayarlayabilirsiniz.

Dönüştürme işlemleri kısa süre içerisinde tamamlanarak, bilgisayarınız üzerinde belirtmiş olduğunuz dizine kaydedilir.

AVStoDVD oldukça kullanışlı bir video dönüştürme aracıdır ve kolay kullanımı nedeniyle daha az deneyime sahip kullanıcılar tarafından tercih edilebilir.

YORUMLAR