Emily is Away (windows)

Emily is Away

Emily is Away
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Emily is Away ilginç bir macera oyunudur

Emily is Away bizi geçmişe götüren ve nostaljik anlar yaşamamızı sağlayan oldukça ilginç bir hikayeye sahip olan bir macera oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Emily is Away bir MSN simülatörü olarak düşünülebilir. 2000'li yılların başlarında Windows XP işletim sistemi yeni çıktığında Facebook gibi sosyal medya servisleri ve Skype gibi iletişim araçları daha yaygın değildi. Bu dönemde iletişim kurmak için MSN Messenger yazılımını sıkça kullanırdık. İşte Emily is Away bizi bu çağa geri döndürüyor ve o dönemdeki yazışmaları canlandırmamızı sağlıyor.

Emily is Away'da lisede öğretim gören genç bir kahramanın yerine geçiyoruz. Temel amacımız ise bizimle aynı okula giden Emily adlı kızı etkilemek ve onunla ilişkimizi keşfetmek. Bu iş için kendimize bir profil resmi ve takma ad seçiyoruz ve yazışmaya başlıyoruz. Oyun boyunca kurduğumuz diyaloglarda bize farklı seçenekler sunuluyor ve bu seçeneklerden birini seçerek sohbeti ilerletiyoruz. Yaptığımız seçimler sohbetin nasıl ilerleyeceğini ve oyunun nasıl sonlanacağını belirliyor. Oyunda farklı sonlar yer alırken nostaljik anlar yaşayabiliyoruz.

Emily is Away'de tıpkı bir Windows XP işletim sistemini andıran grafikler MSN'nin klasik arayüzüyle birleşiyor. 5 bölümlük bir macera olan Emily is Away'de kahramanımızın 5 yıllık hayatından bir kesit bizi bekliyor.

Emily is Away oldukça düşük sistem gereksinimlerine sahip:

  • Service Pack 2 yüklü Windows XP işletim sistemi
  • Intel Pentium 4 işlemci
  • 512 MB RAM

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR