FSS Audio Converter 1.0.3.4 (windows)

FSS Audio Converter

FSS Audio Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,983

  • Üretici

    FreeSmartSoft Ltd.

FSS Audio Converter ses dosyalarınızı farklı ses formatlarına dönüştürmenize olanak sağlayan başarılı bir ses dönüştürücü yazılımdır.

FSS Audio Converter kullanıcıların ses dosyalarını farklı ses formatlarına dönüştürebilmeleri için tasarlanmış kolay kullanımlı bir yazılımdır.

MP3, WAV, M4A, FLAC, WMA, AAC, OGG, MP2 ve AMR gibi en popüler ses formatları arasında dönüştürme işlemlerine olanak sağlayan programı sade ve kullanışlı arayüzü sayesinde tüm bilgisayar kullanıcıları hiç zorlanmadan kullanabilirler.

Çıkış örnekleme oranı, bit hızı ve kanal gibi ses özelliklerini dönüştürme işlemleri sırasında kendiniz ayarlayabileceğiniz gibi isterseniz halihazırda kullanıcılar için tanımlanmış olan örnek ses ayarlarını da kullanabilirsiniz.

Dönüştürme işlemlerini oldukça kısa sürede tamamlayan program, bu işlemi gerçekleştirdiği sırada sistem kaynaklarını çok az kullanmaktadır. Bu sayede bilgisayarınız üzerinde kitlenme veya takılmalara sebebiyet vermez.

Gerçekten kolay kullanabileceğiniz işlevsel bir ses dönüştürücü programa ihtiyacınız varsa FSS Audio Converter'ı şiddetle tavsiye ederim.

YORUMLAR