FSS Video Converter 2.0.3.5 (windows)

FSS Video Converter

FSS Video Converter
ÜCRETSİZ
İndir 9.92 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FSS Video Converter video dosyalarınızı farklı video formatlarına dönüştürmenize olanak tanıyan başarılı bir video dönüştücü programdır.

FSS Video Converter kullanıcıların bilgisayarlarında bulunan videoları farklı video formatlarına dönüştürmelerine olanak tanıyan başarılı bir video dönüştürme programıdır.

Program AVI, MP4, MPEG, WMV, FLV, 3GP, MOV, MKV gibi bilinen tüm video formatları arasında dönüştürme işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ayrıca program Apple (iPod, iPhone, iPad), Amazon Kindle, Android telefon ve tabletler, BlackBerry, Sony (PSP, PS3),Microsoft XBox 360, Nintendo Wii, Archos oynatıcılar, Creative ZEN Vision oynatıcılar, Microsoft Zune oynatıcılar, SanDisk Sansa View oynatıcılar ve Iriver oynatıcılar için uygun formatlarda video dönüştürme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

YouTube, Vimeo, Facebook, DailyMotion, TwitVid, Flickr ve Dropbox için özel formatlarda video dönüştürme işlemlerini de gerçekleştirmekte olan FSS Video Converter gerçekten çok yönlü bir video dönüştürücüdür.

Dönüştürme işlemleri sırasında video codecleri ve ses codecleriyle ilgili ayarları yapabileceğiniz yazılım ile aynı zamanda çözünürlük, bitrate, frama rate gibi değerleri belirleme şansına da sahip olacaksınız.

Video dönüştürücü bir program arıyorsanız sade arayüzü ve kolay kullanımıyla ilk tercih etmeniz gereken programların arasında yer alan FSS Video Converter'ı denemenizi öneririm.