Impact Winter (windows)

Impact Winter

Impact Winter
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Impact Winter bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon/macera oyunudur

Impact Winter hikayesi ve oyun dinamikleriyle heyecanlı ve sürükleyici bir oynanış sunan bir hayatta kalma oyunu olarak tanımlanabilir.

Filmleri aratmayacak bir hikayeye yer veren Impact Winter'da Jacob Solomon adlı bir kahramanın yerine geçiyoruz. Impact Winter bize alternatif bir dünya senaryosu sunuyor. Bu senaryoda dünyaya büyük bir göktaşı düşüyor ve iklim tamamen değişiyor. Bir zamanlar sıcak iklime sahip olan topraklar dondurucu soğuklarla yüzleşiyor. Buna bağlı olarak da gıda, su, elektrik gibi temel ihtiyaçlara erişim güçleşiyor ve hayatta kalmak günlük bir mücadeleye dönüşüyor. Jack Solomon ise bir grup insan ile birlikte durmadan yağan kar altında hayatta kalmaya çalışıyor. Bir gün, kahramanımız radyodan bir yardım mesajı alıyor ve 30 gün içinde kendilerine desteğin ulaşacağını öğreniyor. İşte bu 30 gün boyunca kahramanımızın ve yanındaki insanlarınb hayatta kalabilmesini sağlamak ise bize düşüyor.

Impact Winter'da kahramanımızla birlikte ekibimizin açlık ve susuzluk gibi ihtiyaçlarını karşılamamız gerekli. Bu işi yaparken karşımıza birçok engel ve tehlike çıkıyor. Kimi zaman silahlarımızı kullanıp savaşmamız, kimi zaman da ekibimizdeki üyelerin özel yeteneklerini kullanarak sorunları çözmemiz gerekiyor. Oyun sizi her adımda düşünmeye iten bir yapıya sahip.

Impact Winter kendine has bir görsel stile sahip. Oyunun minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core i3 işlemci

- 4 GB RAM

- DirectX 11 uyumlu ses kartı

- DirectX 9.0c

- 5 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı