Leapic Media Cutter 7.01 (windows)

Leapic Media Cutter

Leapic Media Cutter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Leapic Media Cutter, video ve ses dosyalarınızın formatlarını dönüştürüp istediğiniz yerden kesme işlemlerini rahatlıkla yapmanızı sağlayan yararlı bir program.

Leapic Media Cutter, video ve ses dosyalarınızı kesmek için bir yardımcı araç arıyorsanız kullanabileceğiniz profesyonel bir çözümdür. Sadece video ve ses dosyası kesme özelliği ile sınırlı olmayan program aynı zamanda tüm dosyalarınızın formatlarını istediğiniz farklı bir formata dönüştürmenize yarıyor.

2 işi bir arada yapabileceğiniz kullanımı kolay bir program olan Leapic Media Cutter'ın deneme sürümünü ücretsiz olarak sitemizden indirerek kullanabilirsiniz. Fakat tam sürüme geçmek istediğinizde 29.95 Dolar ödeyerek satın almanız gerekiyor. Eğer bu tür ses ve video dosyalarını kesme ve aynı zamanda dönüştürme işlemlerini sürekli yapıyorsanız tam sürümünü kesinlikle almanızı öneriyorum.

Ses dosyalarını video formatına, video dosyalarını da ses formatına dönüştürebilen program sayesinde sevdiğiniz klipleri indirerek Mp 3'e dönüştürebilirsiniz. Video kesme, düzenleme ve yönünü ayarlama gibi özellikler sunan Leapic Media Cutter, içerisinde bulunan medya oynatıcı sayesinde ses ve video dosyalarınızı oynatabiliyor. Bu sayede bu işlem için ikinci bir programa ihtiyaç duymuyorsunuz.

Program ile dönüştürdüğünüz ses ve videoları popüler cihazlar olan iPhone, iPad, PSP, Ps 3, Android, Blackberry, Xbox ve diğer tüm cihazlar üzerinde oynatabiliyorsunuz.

Hemen hemen tüm video ve ses dosyası formatlarını kesme ve dönüştürme işlemlerini yapabileceğiniz Leapic Media Cutter'ın deneme sürümünü indirerek denemelisiniz.

YORUMLAR