Switch Sound File Converter 4.79 (windows)

Switch Sound File Converter

Switch Sound File Converter
ÜCRETSİZ
İndir 0.63 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Switch Sound File Converter bilgisayarınızda bulunan ses dosyalarının formatını değiştirebileceğiniz başarılı bir yazılımdır.

Switch Sound File Converter herhangi bir taşınabilir aygıt üzerinde çalmak isteyeceğiniz ses dosyalarınızı hazırlamak için kullanabileceğiniz başarılı bir programdır. Popüler tüm ses formatları için destek sunan program ile istediğiniz ses dönüştürme işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Müzik arşiviniz içerisinde birçok farklı formatta ses dosyası bulunabilir. Switch Sound File Converter ile tüm müziklerinizi ses kalitesinden ödün vermeden istediğiniz ses formatına dönüştürerek saklayabilirsiniz.

WAV, MP3, FLAC, OFF, AIF, AAC, AMR, AU gibi en çok kullanılan ses formatları ve daha fazlası için dönüştürme desteği sunmaktadır. Aynı zamanda uygulama DVD'ler içerisinde bulunan ses akışlarını bilgisayarınıza kaydetmenize de olanak tanımaktadır.

Dönüştürülecek olan ses dosyası formatına göre farklı ayarlar yapabileceğiniz Switch Sound File Converter ile örneğin bir ses dosyasını MP3'e dönüştürürken bitrate değeri ve kanal kodlama modu gibi ayarları düzenleyebilirsiniz.

Dönüştürmek istediğiniz ses dosyalarını programın içerisine attıktan sonra, dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra dosyaların bulunması gereken hedef klasörü seçip dönüştürme işlemine başlayabilirsiniz. Ayrıca dönüştürme işlemine başlamadan önce şarkıları dinleyebilir ve etiketlerini düzenleyebilirsiniz. Program toplu dönüştürme işlemine de izin vermektedir.

Sonuç olarak Switch Sound File Converter kullanabileceğiniz en basit ve en etkili yazılımlardan birisi olabilir. Program yardımıyla tüm müzik arşivinizi kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

YORUMLAR