Hyper Square 1.0.0.0 (winphone)

Hyper Square

Hyper Square
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hyper Square, hızlı müzikleriyle dikkat çeken basit görünümlü çıldırıcı derecede zor bir Windows Phone oyunu.

Hyper Square, Windows Phone cihazımda şimdiye kadar oynadığım en hızlı beceri oyunu diyebilirim. Giriş bölümünde oldukça basit bir oyun hissi verilen yapımda ilerlemek için son derece hızlı düşünmeli ve asla tereddüt etmemelisiniz.

İlginç olarak sadece Android platformunda ücretsiz karşımıza çıkan beceri oyununda tek amacınız ekranda görüntülenen kareleri karşılık gelen hedeflerine koymak. Bunun için de kaydırma hareketini kullanmanız yeterli oluyor. Oyunun ilk başlarında bu oldukça basit olsa da hedeflerin yer değiştirmesi ve farklı açılarda çıkmasıyla zor hal almaya başlıyor. Bunlar yetmezmiş gibi süre sınırıyla başa çıkmanız gerekiyor. Kareleri hedef noktalara yerleştirme işini sadece birkaç saniye içerisinde yapmanız gerekiyor.

Oyunda ilerledikçe müzikler de hızlanmaya başlıyor ve gaza getiren çılgın müzikler eşliğinde devam etmeye çalışıyorsunuz. Müzikler oyunun en can alıcı noktası ki başlamadan önce kulaklık takmamız rica ediliyor. Oyundan iki kat zevk almak için ben de kulaklık takıp oynamanızı tavsiye ederim.

Kilitli 8, 100’den fazla bulmaca içeren oyunda kontrolü basit kaydırma hareketiyle sağlıyorsunuz. Kareleri hedef noktaya getirmek için sürükle – bırak yapmanız yeterli oluyor ve tam üzerine getirmeniz gerekmiyor. Ancak dediğim gibi bunu çok hızlı bir şekilde yapmanız gerekiyor.

Hyper Square, ilerledikçe hızlanan müzikleriyle, basit ancak sinir bozan oynanışıyla dikkat çeken bir yapım ve Windows Phone platformunda 3 TL fiyat etiketine sahip. "Fiyatını hak ediyor mu?" derseniz bence hak etmiyor.

YORUMLAR