Ice Age Avalanche 1.0.0.19 (winphone)

Ice Age Avalanche

Ice Age Avalanche
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ice Age Avalanche ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir renk eşleştirme oyunudur

Ice Age Avalanche eğer Candy Crush tarzı renk eşleştirme oyunlarından hoşlanıyorsanız denemekten keyig alacağınız bir mobil eşleştirme oyunu.

Windows Phone işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir renk eşleştirme oyunu olan Ice Age Avalanche, ülkemizde Buz Devri adıyla tanınan Ice Age animasyon filmlerindeki favori kahramanlarımız ile maceraya atılabilmemizi mümkün kılıyor. Sid, Diego ve Manny unutulmuş bir hazine peşine düşünce bize de onlara katılmak düşüyor. Oyunda Buz Devri'in farklı mekanlarını ziyaret ederek karşımıza çıkan bulmacaları çözmeye çalışıyoruz. Her bölümde karşımıza fakrlı meyveler çıkıyor. Bize düşen görev bu meyvelerden aynı türde olanları birleştirmek ve onları yok etmek. Oyun tahtasında meyve kalmadığında bölümü geçiyoruz ve hazineye daha da yaklaşıyoruz.

Ice Age Avalanche içerisinde birçok farklı bölüm bulabileceğiniz gibi farklı oyun modları da bulabilirsiniz. Dilerseniz tek başınıza oyunu oynayabiliyorsunuz, dilerseniz online modda diğer oyuncularla karşılaşarak oyunu daha heyecanlı hale getirebiliyorsunuz. Ice Age Avalanche'da bölümleri eğlenceli hale getiren bonuslar da yer alıyor.

Ice Age Avalanche güzel görünen renkli grafiklerle süslenmiş. Her yaştan oyun severe hitap eden oyun kısa sürede bağımlılık yapabiliyor.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/158177/satilmis-erdogan

YORUMLAR