Kinectimals 1.0.0.0 (winphone)

Kinectimals

Kinectimals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    5,851

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Kinectimals, şirin mi şirin hayvanlarla eğlenceli vakitler geçireceğiniz oldukça popüler bir Xbox oyunudur.

Kinectimals, Microsoft’un XBOX 360 oyun konsolu için geliştirdiği ve Kinect ile oynanabilen, aynı zamanda tüm platformlarda yerini almış oldukça popüler bir hayvan besleme, sevme ve eğitme oyunudur.

Her cinsten köpek ve kedinin yanı sıra ayı, panda, arslan, kaplan ve daha onlarca yavru hayvanın yer aldığı oyunda seçtiğimiz hayvanı mutlu etmek için uğraş veriyor ve onlar mutluk oldukça puanlar kazanıyoruz. Bu puanları kullanarak ta hayvanlarımızla eğlenceli vakitler geçirmemize vesile olan oyuncuklar alıyor, enerjilerini artıran mamalar satın alabiliyoruz. Hayvanlarla oynamanın haricinde onları sevebiliyor, birbirinden zorlu alanlarda eğitime tabi tutuyoruz.

Sevimli bir köpekle (bir ayı ne kadar sevimli olabilir ki, demeyin oyundaki tüm hayvanlar sevimli) başladığımız oyunda seviye atladıkça yeni hayvanlarla oynama şansı buluyoruz. Oyun ekranında beliren durum çubuklarından hayvanımızın acıkıp acıkmadığını, susayıp susamadığını, oyun oynamak istediğini, yorulup yorulmadığını görebiliyoruz. Hayvanımızın tüm isteklerini yerine getirdiğimizde ise bir sonraki seviyeye atlıyoruz.

Kinectimals, çocuklar için hazırlanmış ancak büyüklerin de eğlenerek oynayabilecekleri bir oyun.

YORUMLAR