SoulCraft 2 1.2.1.0 (winphone)
SoulCraft 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    114

  • Üretici

    MobileBits GmbH

SoulCraft 2, Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz en iyi aksiyon rpg oyunudur.

SoulCraft 2, mobil ve masaüstü platformlarda oynanabilen en iyi aksiyon – rol yapma oyunudur. Türünün en iyi olarak gösterilen oyun hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modda oynama keyfi sunmakta.

SoulCraft, hatırlayacağınız üzere insanoğlunun ölümsüzlüğe çare bulması ile evrenin dengesi alt üst olmuş, bunun üzerine melek ve şeytanlar evreni kurtarmak adına yeryüzüne inerek kıyameti getirmişti. Hikayesi kadar atmosferi ile de büyüleyen bir yapım olan SoulCraft’ın devam oyununda maceraya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Ancak bu sefer işler tersine dönmüş durumda.

SoulCraft 2 League of Angels’da 7 melekten birini seçiyor ve dünyayı cehennem lejyonlarından korumaya çalışıyoruz. Büyücüden savaşçıya kadar farklı oynanış stiline sahip kahramanlardan bazıları gücünü yakın mesafe gösterebiliyorken bazıları uzaktan oldukça etkili hasarlar verebiliyor.

Kontrollerin zor olmaması sebebiyle büyük ekranlı televizyonunuzda da rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda iki seçeneğiniz bulunmakta. Çoklu oyuncu moduna adım atarak diğer SoulCraft oyuncuları ile kapışabilir, dünyanın en iyi SoulCraft oyuncusu olduğunuzu gösterebilir veya çevrimdışı modda senaryoyu takip etmeyi seçebilirsiniz. Her iki oyun modundan da zevk alacağınızın garantisini verebilirim.

YORUMLAR