Süleyman Demirel Üniversitesi 1.0.0.0 (winphone)

Süleyman Demirel Üniversitesi

Süleyman Demirel Üniversitesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Süleyman Demirel Üniversitesi ile ilgili önemli olan her şeyi barındıran bir mobil uygulama.

Mobil uygulama kapsamında öğrenciler için hazırlanan resmi bir uygulama ile Süleyman Demirel Üniversitesi, ilgili kullanıcılara ihtiyaç duydukları bilgileri sunuyor. Windows Phone, Android ve iOS versiyonlarıyla tüm mobil sektörde varlığını sürdüren bu uygulama Windows Phone kullanıcılarının sevdiği kolay anlaşılırlığı ve sadeliği aktarmayı başarmış. Online eğitim ve kayıt işlemleri konusunda mobil bir kılavuz olarak yardımcı olabilen uygulama, bilgisayar başında olamayan öğrenciler için pratik bir alternatif sunuyor.

Süleyman Demirel Üniversitesi uygulaması kullanıcılarına farklı işlemleri farklı kategoriler altında sunuyor. Üniversite hayatı ile ilgili güncel duyuruları ve haberleri takip edebildiğiniz uygulama ile günlük yemekleri de çekilen fotoğraflarıyla birlikte takip edebiliyorsunuz. Diyelim ki dışardan bir ders seçtiniz veya sınav için başka bir fakülteye veya akademik birime yolunuz düştü, Uygulama içerisinde bulunan harita ile kolayca yolunuzu bulabiliyorsunuz. Okula yeni başlayanlar için bu özellik çok büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Öğrenci bilgi sistemine erişiminiz sayesinde öğrenci bilgileriniz ile ilgili detaylı bilgilere de kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgi İşlem departmanı tarafından hazırlanmış bir resmi uygulama olarak kullanım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamanız durumunda üniversitenizin ilgili departmanından teknik destek alabilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsiz.

YORUMLAR