Wordament 2.8.1.0 (winphone)
Wordament
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    71

  • Üretici

    Microsoft Corporation

Wordament, küçücük tabloda gizlenen kelimeleri herkesten önce bulmaya çalıştığınız, online oynanan bir kelime oyunu.

Wordament için Windows Phone telefonunuzda hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz en eğlenceli kelime oyunu diyebilirim. Hem Türkçe hem de İngilizce dili destekleyen oyun gerçek zamanlı ve süreye karşı oynandığından son derece zor bir o kadar da keyifli.

Dünya genelinde en çok oynanan kelime oyunu Wordament’te amacımız bize verilen süre sona ermeden bulabildiğimiz kadar kelime bulmak ve en yüksek puanı elde etmek. Kelimeleri bulmak için parmağımızı sağa, sola ve çapraz kaydırıyoruz. Kazandığımız puan harfler için önceden belirlenmiş puanların toplamı ile ortaya çıkıyor. Bu açıdan kelimelerinizi oluştururken puanı yüksek harflere öncelik vermenizi öneririm. Kelimelerin saklandığı tablonun döndürülebilir olması da kelime bulmakta zorlandığımız anlarda oldukça işimize yarıyor.

Wordament’ta en iyiler listesine farklı yollarla girebiliyoruz. Mümkün olduğunca fazla sayıda kelime bulma, en iyi skoru kazanma, en uzun kelimeyi bulma gibi istatistikler şampiyonu belirliyor. Tabii ki istatistikleri görüntüleyebilmeniz için ya Facebook ya da Xbox hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Hesaplarınızı bağlamak istemiyorsanız oyunu misafir olarak ta oynamanız mümkün.

Kelime bilginize güveniyorsanız Wordament kesinlikle atlamamanız gereken bir mobil oyun.

YORUMLAR