300: Seize Your Glory

300: Seize Your Glory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

300: Seize Your Glory, aksiyon severlerin heyecan içinde oynayarak keyifli vakit geçirmesini sağlayacak olan ücretsiz bir Android oyunudur.

300: Seize Your Glory, oyunculara heyecanlı aksiyon sahneleri sunan ücretsiz bir Android oyunudur. Oyunda yapmanız gereken, adamlarınıza liderlik ederek geminizi düşmanlardan korumak. Persler geminize sürekli olarak saldırılar düzenlemekte ve sizin ne pahasına olursa olsun bu saldırılara karşı savunma yapmanız gerekmektedir. Korkusuz adamlardan oluşan takımınızla birlikte ağaçtan yapılma geminizi sonuna kadar korumalısınız.

Oyun içerisinde adamlarınıza doğru emirler vererek düşmanlarınızı yok edebilirsiniz. Eğer aksiyon oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu da seveceğinize hiç şüphem yok. Adamlarınızın düşmanlarını öldürmelerini ve hepsini yok etmelerini oldukça beğenebilirsiniz. Oldukça sorunsuz bir oyun yapısına sahip olan oyunu herhangi bir problem yaşamadan rahatça oynayabilirsiniz.

Oyunun grafikleri hakkında konuşmak gerekirse, sizi tatmin edeceğini garanti edebilirim. Etkileyici grafiklere sahip olan oyun, yüksek donanım özelliklerine sahip olan Android cihazlarda daha rahat ve sorunsuz olarak çalışmaktadır. Oyunun tek eksi yönü olarak bölümlerin aynı zorluk derecesinde olması gösterilebilir. Fakat ücretsiz bir oyun olarak oynama imkanı bulduğunuz 300: Seize Your Glory'i heyecanlı ve zaman zaman korku içinde saatlerce oynayabilirsiniz.