3D City Run 2

3D City Run 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D City Run 2, sonsuz koşu oyunu dinamiklerini zombi temasıyla birleştiriyor.

3D City Run 2, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir sonsuz koşu oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda sıradan koşu oyunlarının tersine, oyunseverlerin heyecan katsayısını artırmak için ilginç bir temaya yer verilmiş.

Zombi teması üzerine kurulu olan bu oyunda şehrin sokaklarında koşarken bir yandan da karşımıza çıkan ölümcül yaratıkları avlamaya çalışıyoruz. Bu amaç doğrultusunda kullanabileceğimiz çok sayıda silah mevcut. Tek görevimiz düşmanları yok etmek dğeil elbette. Aynı zamanda bölümlere serpiştirilmiş olan altınları da toplamamız gerekiyor.

Oyundaki kontrol mekanizması diğer pek çok sonsuz koşu oyununda olduğu gibi parmak sürükleme hareketlerine dayanıyor. Parmağımızı ekranda sürükleyerek karakterimizin gideceği yönü tayin edebiliyoruz. Karşımıza çıkan yaratıkları vurabilmek içinse üzerlerine tıklamamız yeterli oluyor. Biten şarjörü doldurmak için de ekrana tek tıklama yapmamız yeterli oluyor.

Değişken mekan tasarımları oyuna farklılık katarak kısa sürede monotonlaşmasına engel oluyor. Kaliteli diyebileceğimiz grafikler de işe dahil olunca 3D City Run 2, oynanması gereken bir mobil oyun olarak akıllarımızda yer ediyor.