3D MORPG Cennet Kılıcı 2

3D MORPG Cennet Kılıcı 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D MORPG Cennet Kılıcı 2 internet üzerinden oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

3D MORPG Cennet Kılıcı 2 internet üzerinden online olarak diğer oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz bir çoklu oyunculu rol yapma oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan 3D MORPG Cennet Kılıcı 2 bize güzel üç boyutlu grafiklerin yanında eğlenceli bir oyun yapısı da sunuyor. Oyun online alt yapısından olabildiğince yararlanmakta. 3D MORPG Cennet Kılıcı 2'de kendi kahramanınızı seçerek maceralarınıza atılıyorsunuz ve kahramanınızı geliştirerek yeteneklerinizi özel görevlerde ve savaş alanlarında göstermeye çalışıyorsunuz.

3D MORPG Cennet Kılıcı 2 hem diğer oyuncularla ortak olarak görevleri yapabilmenize imkan tanıyor hem de PvP karşılaşmalarında diğer oyuncularla savaşmanıza imkan tanıyor. Gerçek zamanlı olarak yapılan savaşlarda özel ödüller kazanabilmektesiniz. Oyunda partiler kurarak diğer oyuncularla birlikte oyunu oynayabiliyoruz.

3D MORPG Cennet Kılıcı 2'de açık artırma evi de yer alıyor ve bu evi kullanarak kahramanımıza yeni eşyalar, silahlar ve zırhlar satın alabiliyoruz. Ayrıca kasabalarda diğer oyuncuları görebiliyoruz ve sohbet edebiliyoruz.

3D MORPG Cennet Kılıcı 2'de seviye atladıkça özel yeteneklerimizi geliştirebilmekteyiz.

YORUMLAR