8 Bit Fighters 1.0.3 (Android)

8 Bit Fighters

8 Bit Fighters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

8 Bit Fighters, 2 boyutlu grafikler ile birlikte dövüşler yapabileceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Mobil oyunlar son dönemde çok fazla gelişti. Geliştiriciler 3 boyutlu grafiklerle birlikte oyuncuları mutlu etmeyi başarıyorlar. Fakat 8 Bit Fighters oyunu grafik konusunda diğer geliştiricilerden biraz farklı davranıyor. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz 8 Bit Fighters oyunu sizi eski zamanlara taşıyor.

8 Bit Fighters, düşük grafiklere sahip olan bir dövüş oyunu. Oyun 2 boyutlu olmasına rağmen sizi büyük bir aksiyona davet ediyor. 8 Bit Fighters oyununda birbirinden zorlu dövüşlere katılacaksınız. Karakterinizle birlikte rakiplerinizi yenmeniz lazım. Ama şuan bulunduğunuz durumda rakiplerinizi yenemezsiniz. Biraz antrenman yapmalı ve karakterinizi geliştirmelisiniz. Ancak bu sayede rakiplerinizi yenebilirsiniz. Rakiplerinizi yendiğinizde ise ün kazanırsınız.

8 Bit Fighters, düşük grafiklere sahip olmasına rağmen oldukça eğlenceli bir şekilde seslendirilmiş. Oyuna girdiğinizde veya rakibinizi yendiğinizde duyacağınız müzikler ile birlikte yerinizde duramayacaksınız. Tıpkı sizin gibi karakteriniz de yerinde duramayacak. Bunu zaten oyunu oynarken göreceksiniz.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir oyun olan 8 Bit Fighters'ı hemen şimdi indirin ve efsanevi dövüşlere hazırlanın.

YORUMLAR