9GAG First

9GAG First
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

9GAG First ile ne yeni 9GAG özelliklerini takip edebilirsiniz

9GAG First en yeni 9GAG özelliklerini denemenize imkan tanıyan resmi 9GAG uygulamasıdır.

Ücretsiz bir Android uygulaması olan 9GAG First bize dünya çapında eğlencenin ve mizahın en başarılı kaynaklarından biri olan 9GAG'da yer alan içeriklere erişebilme imkanı sunuyor. 9GAG First kullanarak en yeni komik fotoğraflara ve videolara Android cihazımızdan kolayca erişebilmekteyiz ve bizi en çok güldüren içerikleri keşfedebilmekteyiz.

Uygulama bize ilginç bulduğumuz herhangi birşeyi paylaşma imkanı vermekte. Paylaştığımız bu içeriklere dünyanın her yerinden gerçek yorumlar ve cevaplar alabiliyoruz. 9GAG First ile en komik GIF animasyonlarına, rage çizgilerine, komik fotoğraflara, sevimli hayvan videolarına ve zamanımızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek için kullanabileceğimiz çok farklı içeriklere erişebilmekteyiz.

9GAG First ile ebediyen yalnız olmaktan da kurtuluyoruz. Beğendiğimiz şakaları, komik fotoğraf ve videoları uygulama aracılığıyla Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız ve e-posta yoluyla anında paylaşabiliyoruz. Uygulama bize beğendiğimiz içeriklere not verme ve yorum bırakabilme imkanı da sunuyor.

Eğer zaman öldürmek için eğlenceli bir yol arıyorsanız binlerce birbirinden komik içerik sunan 9GAG First tam aradığınız araç olacaktır.