9GAG TV

9GAG TV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

9GAG TV, 9GAG'in video servisinin resmi mobil uygulamasıdır

9GAG TV, internet üzerinde yaptığı mizahi paylaşımlarla bir hayli ünlü olan 9GAG'in yayınlamış olduğu bir video uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulama 9GAG TV'yi mobil cihazlarımız için tasarlanmış bir arayüzle bize sunuyor. 9GAG TV'de her gün çok sayıda ilgi çekici ve komik videolar yayınlanmakta. Bu videolardan kimi milyonlarca kullanıcı tarafından paylaşılmakta. Zaman zmaan 9GAG TV'deki videolara göz atarken bir sonraki veya bir önceki videoya geçerek saatlerinizi harcayabiliyorsunuz. İşte 9GAG TV ile bütün bu videolar mobil cihazlarınızla uyumlu bir şekilde Android cihazınıza taşınıyor.

9GAG TV yüksek kalitede 9GAG videoları izlemenize imkan verirken izlediğiniz ve hoşunuza giden videoları hızlı ve pratik bir şekilde paylaşmanızı da mümkün kılıyor. Uygulama içerisindeki videolara kategori tabanlı olarak göz atabiliyorsunuz. Bunun yanında beğendiğiniz videoları favorileriniz arasına alabiliyorsunuz ve sonradan bu videolara kolayca erişebiliyorsunuz. Günlük olarak güncellenen videolar arasından beğendiklerinizi Facebook, Twitter, WhatsApp, Facebook Messenger, Google+ ve Gmail gibi servisler üzerinden paylaşabilmektesiniz.

YORUMLAR