Action of Mayday: Last Defense

Action of Mayday: Last Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Action of Mayday: Last Defense ile renkli bir zombi macerası bizi bekliyor.

Action of Mayday: Last Defense zombi ordularıyla karşılaşarak heyecan dolu anlar yaşayabileceğiniz bir mobil FPS oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Action of Mayday: Last Defense'de usta bir askeri yönetmekteyiz. Yakın bir gelecekte geçen oyunda herşey bilinmeyen bir virüsün dünyada baş göstermesiyle başlıyor. İnsanlar hergün sokakta ölmektedirler ve tekrar dirilerek zombilere dönüşmektedirler. Hayatta kalan insanların sayısı ise gün geçtikçe azalmaktadır. Biz bu dünyada hayatta kalan az sayıdaki insanlardan biri olarak askerlik yeteneklerimizi kullanarak diğer insanları kurtarmaya ve güvenli bölgelere ulaştırmaya çalışıyoruz.

Action of Mayday: Last Defense aynı türdeki zombi oyunlarıyla karşılaştırıldığında daha sevimli grafiklere sahip olan bir oyun. Oyunda farklı bölgeleri ziyaret ederken karşımıza değişik zombi türleri çıkıyor. Sayıca bizden üstün olan zombileri yok etmek için farklı silahları kullanabiliyoruz. Oyunda ek puan kazanabilmek için zombileri kafasından vurabiliyoruz. Zombileri yok ettikçe kazanacağımız para ile daha güçlü silahlar satın alabilmekteyiz.

Action of Mayday: Last Defense eğer aksiyon dolu ve eğlenceli bir mobil oyun oynamak isterseniz hoşunuza gidebilir.