Adventure Time: Heroes of Ooo 1.0.13 (Android)

Adventure Time: Heroes of Ooo

Adventure Time: Heroes of Ooo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adventure Time: Heroes of Ooo renkli ve eğlenceli bir mobil aksiyon oyunudur

Adventure Time: Heroes of Ooo, Cartoon Network kanalında yayınlanan beğenilen çizgifilmin resmi mobil oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Adventure Time: Heroes of Ooo'da Finn ve Jake adlı kahramanlarımızın hikayesi konu alınıyor. Oyundaki bütün olaylar dört prensesin eşkiyalar tarafından kaçırılmasıyla başlıyor. Kaçırılan prensesler oyun dünyası üzerindeki farklı zindanlarda hapsediliyorlar. Bize düşen görev ise bu eşkiyaları alt ederek prensesleri kurtarmak ve Ooo adlı ülkeye düzeni geri getirmektir.

Adventure Time: Heroes of Ooo kuşbakışı olarak oynanan bir macera oyunu. Oyunda kahramanımızı 4 farklı tasarıma sahip zindanda kuşbakışı kontrol ederek canavarları yok etmeye, önümüzdeki kaya gibi engelleri aşarak labirent şeklindeki küçük bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Oyun bu anlamda hafiften bomberman gibi oyunları hatırlatıyor. Bunun yanında kahramanlarımız dev balyozlar gibi silahları kullanabiliyorlar ve bölüm sonu canavarlarıyla savaşabiliyorlar.

Adventure Time: Heroes of Ooo, 2 boyutlu ve oldukça renkli grafiklere sahip. Görsel olarak tatmin edici bir kalite sunan oyun eğlenceli bir oynanışı da beraberinde getirmekte.

YORUMLAR