Adventure Time Run 1.12.222 (Android)

Adventure Time Run

Adventure Time Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adventure Time Run, Android tabanlı mobil cihazlardan oynanabilen ve piyasadaki benzerleri gibi koşma prensibi üzerine kurulmuş ancak renkli detaylarla süslenmiş eğlenceli bir tür aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlardan oynanabilen Adventure Time Run mobil oyunu aşina olduğumuz tarzda platform üzerinde koşmaya dayalı eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Adventure Time Run mobil oyununda daha önceki oyunlarda bildiğimiz tarzda sürekli bir koşma eylemi hakim. Ancak bu tür oyunlar farklı versiyonları denense de kullanıcılar tarafından oldukça tutuluyor. Yine öyle bir oyun karşımıza çıktı ve eklediği görsel detaylarla da zaten eğlenceli ve tutmuş bir konsepti daha da güzelleştirmiş Adventure Time Run.

Kontroller de yine bildiğimiz klasik platform üzerinde koşma oyunlarından farklı değil. Renkli bir tasarımı olan Adventure Time Run oyununda koşucu karakterlerimiz de farklılık gösteriyor. Oyunda ilerledikçe sahip olduğunuz karakter alternatiflerinizi de artırabilirsiniz. Ayrıca oyunda yer alan engeller de birbirinden tatlı. Zira bir şekerler diyarı izlenimi yaratan ortamda engeller de şekerlerden oluşuyor.

Son derece eğlenceli bir aksiyon oyunu olan Adventure Time Run, mobil cihazları şenlendirecek gibi görünüyor. Adventure Time Run mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR