Adventures Under the Sea

Adventures Under the Sea
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adventures Under the Sea ile deniz altında heyecan dolu bir maceraya atılıyoruz

Adventures Under the Sea eğer yeteneklerinizi deniz altında test etmek isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil sonsuz koşu oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Adventures Under the Sea'de silahlarla donatılmış bir denizaltıyı yöneterek tehlikelerle dolu okyanus derinliklerini keşife çıkıyoruz. Bu denizaltının kaptanı olarak görevimiz hassas reflekslerimizi kullanarak önümüzdeki engellerden sıyrılmak ve karşımıza çıkan paraları ve yardımcı eşyaları toplamaktır. Oyunda karşımıza korkunç su altı yaratıkları, torpedolar, enerji kalkanları ve güdümlü füzeler gibi çeşitli engeller çıkıyor ve denizaltımızı yönlendirerek bu engelleri aşmaya çalışıyoruz. Bir yandan da denizaltımızla ateş ederek düşmanlarımızı yok ediyoruz.

Adventures Under the Sea 2 boyutlu grafiklere sahip ve ekranda yatay olarak ilerliyoruz. Oyun sonsuz koşu oyunu ve aksiyonu bir araya getiren bir denizaltı oyunu. 2 farklı kontrol yöntemini destekleyen Adventures Under the Sea'yi dilerseniz dokunmatik kontrollerle dilerseniz hareket sensörü yardımıyla oynayabilirsiniz. Ayrıca kontrollerin hassasiyetini de ayarlardan değiştirebilirsiniz. Adventures Under the Sea'de bizi birçok farklı denizaltı seçeneği bekliyor. Bu seçenekleri oyunda kazanacağımız para ile satın alabiliyoruz. 

Adventures Under the Sea renkli grafikler ve heyecan dolu oynanışıyla hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

YORUMLAR