Aero Drive

Aero Drive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aero Drive, uzay araçlarıyla farklı boyutlarda yarışlara katıldığınız bir Android oyunu.

Aero Drive, uzay aracımızla farklı boyutta yolculuğa çıktığımız bir yarış oyunu. Hızlı düşünüp hareket etme ve odaklanma yeteneğimizi test eden oyunda uzay gemisi kullandığımızdan durma gibi bir lüksümüz yok ve yapacağımız en ufak hata hayatımıza mal olabiliyor.

Puan odaklı ve sadece tek başımıza oynayabildiğimiz yarış oyunları arasında olan Aero Drive’da birbirinden hızlı uzay araçlarını kullanıyoruz. Dünyada yapmamızın mümkün olmadığı hareketleri gerçekleştirmemiz için bize fırsat sunan oyun oynanış olarak kolay gözüküyor ve ilk başladığımızda bu hissettiriliyor ancak puan toplamaya başladıkta arasından büyük ustalıkla sıyrılmamız gereken hareketli platformlarla karşılaşıyoruz. Platformların hareketli olması dışında kırmızı renkte tasarlanması ve pistin farklı noktalarından çıkması kolaylıkla ilerlememizi engelliyor.

Uzay aracımızı kontrol etmek için ekranın iki yanına dokunmamız kafi olsa da engellerin fazlalığı dikkatimizi dağıtabiliyor, parmaklarımızın karışmasına neden olabiliyor. Bu noktada hızlı refleksler kadar konsentrasyon da öne çıkıyor. Ekrana yeterince kilitlenmezseniz saniyeler içerisinde en başa dönmeniz muhtemel. Öte yandan puan toplamak için engelleri geride bırakmamız yeterli olmuyor. Yer yer çıkan objeleri de toplamamız kaldığımız yerden başlayabilmemiz açısından önemli. Bu objeler arasında belli süreliğine de olsa koruma sağlayan objeler de olduğundan kesinlikle es geçmemenizi öneririm.

YORUMLAR