After Us

After Us
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

After Us mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

After Us oyunculara yüksek dozda aksiyon sunan ve boş vakitlerimizi eğlenceli bir şekilde değerlendirmemizi mümkün kılan bir mobil hayatta kalma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz TPS türünde bir aksiyon oyunu olan After Us'ta bir zombi felaketi konu alınıyor. Kendi halindeki bir şehirde ortaya çıkan bir virüs şehir sakinlerini yaşayan ölülere dönüştürüyor. Virüs hızlı bir şekilde yayılan bir salgın başlatıyor ve şehirdeki insanların büyük bölümü zombi haline gelerek sokakları istila ediyor. Geri kalan az sayıda insan ise hayatta kalabilmek için savaşmak zorunda kalıyor. Biz de bu savaşa katılan kahramanlardan birinin yerine geçiyoruz ve aksiyona dalıyoruz.

After Us'Ta temel olarak bize sürekli saldıran zombilere karşı ne kadar uzun süre hayatta kalabileceğimizi test ediyoruz. Oyun boyunca birçok farklı silahı kullanabiliyoruz. Ayrıca farklı kahraman seçenekleri de oyunda mevcut. Farklı zombi türleri ve düzenli güncellemelerle zenginleştirilen içerik oyunun diğer özellikleri arasında.

After Us bize Minecraft benzeri grafikler sunuyor. Oyunun kontrolleri de karmaşık değil.