Age of Kings: Skyward Battle 1.31.1 (Android)

Age of Kings: Skyward Battle

Age of Kings: Skyward Battle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Age of Kings: Skyward Battle ile orta çağ döneminde kendi imparatorluğunuzu kurun ve inanılmaz stratejiler geliştirin. Savaş atmosferinin iyi bir şekilde yansıtıldığı strateji oyunlarından bir tanesi.

Age of Kings: Skyward Battle, son zamanlarda ilgiyle oynayan imparatorluk kurma üzerine geliştirilen bir strateji oyunu olarak ön plana çıkıyor.

MMOSLG olarak da geçen Age of Kings: Skyward Battle, strateji oyunu severler için geliştirilen bir yapım. İmparatorluk kurup, o dünyanın en iyisi olmak üzerine hazırlanan bu oyunda, kendine has yetenekleri olan yüzlerce kahramandan birini seçebileceksiniz.

Aynı diğer strateji oyunlarında olduğu gibi Age of Kings: Skyward Battle'da da gerekli kaynakları toplayıp imparatorluğunuzu geliştirmeniz gerekiyor. Kahramanların özel yeteneklerini kullanıp düşmanlarınızı bozguna uğratmak da oyunun en önemli parçalardan bir tanesi.

Bir mobil oyuna göre fazlasıyla büyük bir harıtaya ve dünyaya sahip olan Age of Kings: Skyward Battle'da keşfedilecek bir sürü yer mevcut. Tüm bunların yanında oyunu sosyal olarak arkadaşlarınızla oynayabilir, kendi imparatorluğunuzdaki binaların ve birliklerin görünümlerini bile değiştirebilirsiniz.

YORUMLAR