Aircraft Circle Crusher

Aircraft Circle Crusher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aircraft Circle Crusher, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir macera oyunudur.

Aircraft Circle Crusher, aynı anda iki farklı uçağı kontrol etmeye çalıştığımız bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, sakin kalarak ve iyi odaklanarak engellerden kurtulmaya çalışıyoruz.

Bazı oyunları oynamak cesaret ister. Aynı anda 2 farklı uçağı kontrol etmek sizi ne kadar zorlar bilmiyorum ama eğlence odaklı düşünüldüğünde sizi fazlasıyla tatmin edeceğine eminim. Kendinize güveniyorsanız ve 'ben iyi konsantre olurum' diyorsanız Aircraft Circle Crusher tam size göre bir oyun olmuş. Oldukça hoş bir atmosferde geçen, hoş grafiklere sahip olan oyunda, iki uçağı kontrol ederek karşımıza çıkan engellerden kurtulmaya çalışıyoruz. Rastgele görünen kare ve dairesel bloklar var. Bunlardan daire olanlarını toplayıp, kare olanlarından kaçıyoruz. Beyaz ve mavi renkteki uçaklarımızı kontrol ederken çok dikkatli olmalısınız.

Özellikleri:

  • HD Grafikler
  • Mükemmel ses efektleri
  • Tablet desteği
  • Toplanılan skorları çevrenizle paylaşma

Ücretsiz ve modern tasarıma sahip bir oyun arıyorsanız Aircraft Circle Crusher'ı indirebilirsiniz. Hem oynanışı yetenek gerektirdiğinden hem de her yaşa hitap ettiğinden denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR