Aircraft Combat

Aircraft Combat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aircraft Combat'ta gezegenimizi istila eden uzaylıları durdurmaya çalışıyoruz.

Aircraft Combat, Android cihazları üzerinde ücretsiz ve aksiyon dolu bir shoot'em up tarzı oyun oynamak isteyenlerin göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi. Oyunda gezegenizimi istila eden uzaylı güçlerine karşı mücadele etmeye çalışıyoruz.

Bu görevi yerine getirirken emrimize son teknoloji ürünü silahlarla donatılmış bir uçak veriliyor. Parmağımızı ekran üzerinde hareket ettirerek uçağımızı kontrol edebiliyoruz. Bunu yaparken çok dikkatli olmamız gerekiyor çünkü herhangi bir düşman birimi tarafından vurulursak oyunu kaybediyoruz. Aynı anda onlarcasının saldırdığını düşünürsek durumun vehametinin farkına varabilirsiniz.

Neyse ki diğer shoot'em up türü oyunlarda görmeye alışkın olduğumuz bonuslar ve güçlendiriciler bu oyunda da mevcut. Zor anlarda bunları kullanarak başımızı kurtarabiliyoruz. Tabii ki zamanlamayı doğru tutturmak hayati öneme sahip. Ufak birimleri yok ettikten sonra karşımıza bölüm sonu canavarları çıkıyor. Bunları yenmesi biraz zaman alıyor ve beceri istiyor.

Aircraft Combat'ta kullanılan grafikleri fena görünmüyor fakat biraz daha iyi olmalarını beklerdik. Potansiyeli olan bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden türü seviyorsanız Aircraft Combat sizi uzun bir süre ekran başına kilitleyecektir.

YORUMLAR