Alfie Run 4 (Android)

Alfie Run

4
Alfie Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alfie Run, çocukluğumuzun vazgeçilmez oyunlarından bir tanesi olan Mario'ya benzeyen bir sınırsız koşu oyunu.

Alfie Run, adından da anlayacağınız üzere Android telefon ve tablet sahiplerinin oynayabileceği bir koşu oyunu. Renkli ve eğlenclei tasarımı ile oynarken hiç sıkılmayacağınız oyundaki amacınız tüm bölümleri geçmek.

Oyunda koşarken Alfie isimli karakteri yönetiyorsunuz. Alfie ise en popüler ve bilinen oyunlardan biri olan Mario'nun karakteri ile neredeyse birebir aynı. Sadece karakter değil oyunun genel olarak yapısı ve grafikleri de Mario'dan alınmış gibi. Fakat biraz daa zoru diyebilirim.

Mario'da üstünden geçtiğimiz kısa yeşil borular yerine çok daha uzun ve mor borular eklenmiş. Mantarlar ve bloklar yine aynı şekilde oyunda yeralıyor.  Bir çok farklı bölümden oluşlan bu macera oyununda sizin göreviniz Alfie'ye yardım ederek tüm görevleri bitirmesini sağlamak.

Oynaması oldukça kolay olan fakat bölümleri geçmek için emek isteyn Alfie Run'da zıplamak için ekrana dokunmanız yeterli. Eğer ekrana ard arda iki kere dokunursanız çift zıplama yaparak daha yükseğe zıplayabiliyorsunuz. Klasik koşu oyunu yapısında geliştirilen Alfie Run'u Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip boş zamanlarınızda oynayarak eğlenebilirsiniz. Eğer oyunu beğenmezseniz yada farklı alternatifler denemek isterseniz Subway Surfers'ı indirmenizi tavsiye ederim.