Altered Beast (Android)

Altered Beast

Altered Beast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Altered Beast mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beat em up oyunudur

Altered Beast eğer geçmişe giderek nostalji yapmak ve boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz tavsiye edebileceğimiz beat em up türünde bir aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz, SEGA tarafından geliştirilmiş bu retro oyun aslında ilk olarak 1988 yılında arcade oyun sistemleri için geliştirilip yayınlanmıştı. Sonradan oyun SEGA Genesis oyun konsoluna da taşınmıştı. Oyunun çıkışııdan neredeyse 30 yıl sonra Altered Beast günümüz mobil cihazlarıyla uyumlu hale getirildi ve oyuncuların beğenisine sunuldu. 

Altered Beast'te Zeus'un kızı Athena'yı kurtarmak için mezardan geri dönen bir kahramanın yerine geçiyoruz. Hades'i durdurmak için yola çıkan kahramanımız birçok farklı mitolojik yaratık ile savaşıyor. Bu savaşta da farklı yırtıcıların şekline girebiliyor ve onların yeteneklerini kullanabiliyor.

2 boyutlu bir oyun olan Altered Beast'da ekranda yatay olarak ilerliyor, bölüm sonu canavarlarıyla çarpışıyorsunuz. Oyun bluetooth kontrol cihazlarını desteklemekte.

YORUMLAR