Altın Sorular 2.9 (Android)

Altın Sorular

2.9
Altın Sorular
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Altın Sorular uygulamasında yarışmalara katılarak gerçek altın ödülünü kazanmaya çalışabilirsiniz.

Altın Sorular uygulaması Android cihazlarınız üzerinden diğer kullanıcılarla genel kültür bilginizi yarıştırabilirsiniz.

Sürekli yenilenen ve güncellenen sorularla, hayatın her alanından birçok konuda sorular sorulan Altın Sorular uygulamasında diğer kullanıcılarla yarışarak büyük ödülü kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Haftanın birincisi olarak puanlarınızı altına çevirme imkanı sunan Altın Sorular uygulamasında, haftalık lider tablosunu inceleyerek hem sizin hem de diğer kullanıcıların puanlarını görüntüleyebiliyorsunuz.

4 joker hakkıyla birlikte yarışmaya katılabileceğiniz Altın Sorular uygulamasının tasarımı da oldukça modern ve sade diyebilirim. Sorulan sorulara belirtilen süre içerisinde 4 şık arasından doğru cevabı işaretleyerek cevaplayabildiğiniz Altın Sorular uygulaması, boş zamanlarınızda heyecanlı ve bir o kadar keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacaktır diye düşünüyorum.  Her yarışmacının günlük 10 yarışma hakkı bulunan oyunda, haftanın birincisine gerçek altın ödülü verildiğini de belirtelim.

Not: Oyunda gerçek altın verildiğine dair net bir kanıt göremedik. Siz de emin olmadan, joker vb. ekstra haklar için uygulama içi satın alma yapmamanızı tavsiye ediyorum.