Angel Sword 1.0.5 (Android)

Angel Sword

Angel Sword
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angel Sword güzel grafiklere sahip bir mobil rol yapma oyunudur

Angel Sword mobil cihazınızın limitlerini zorlayan bir grafik kalitesine sahip olan bir rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir RPG olan Angel Sword'da melekler ve şeytanlar arasındaki savaş konu alınıyor. Oyunda fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve ilginç mekanları keşfedebiliyoruz. Açık dünya yapısının kullanıldığı Angel Sword'da oyuncular hem karada savaşabiliyorlar hem de uçabiliyorlar. Oyunda ana görevleri takip ederek hikaye boyunca ilerleyebileceğiniz gibi yan görevleri takip ederek ödül peşinde koşabilir, zindanlara dalarak dev bölüm sonu canavarlarıyla savaşabilirsiniz.

Angel Sword'u dilerseniz tek kişilik modda oynayabiliyorsunuz, dilerseniz online modda co-op şeklinde diğer oyuncularla birlikte bir MMO'ya benzer şekilde oynayabiliyorsunuz. Oyunun tek kişilik oyun modunda internet bağlantısı gerektirmeden oynanabilmesi Angel Sword'a artı puan kazandırıyor.

Angel Sword'da oyuncular kendi kahramanlarını yaratabiliyorlar ve çeşitli eşya ve ekipmanlarla kişiselleştirebiliyorlar. Dilerseniz Angel Sword'da evcil hayvan sahibi olabiliyor ve savaşlarda bu hayvanlardan yararlanabiliyorsunuz. Oyunda keşfedilmeyi bekleyen birçok farklı silah, zırh ve büyülü eşya seçeneği bulunmakta. Dilerseniz sahip olduğunuz eşyaları markette satabiliyor veya yeni eşyaları marketten satın alabiliyorsunuz.

Angel Sword'un grafikleri oldukça yüksek kaliteli. Detaylı karakter modellemelerinin yanında gece - gündüz döngüsü, farklı hava koşulları Angel Sword'da oyuncuları bekliyor.

YORUMLAR