Angry Footballer 1.0 (Android)

Angry Footballer

1.0
Angry Footballer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Footballer mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur

Angry Footballer klasik futbol oyunlarından bir hayli farklı bir yapıya sahip olan ve bir o kadar da eğlenceli olmayı başarabilen bir mobil futbol oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Angry Footballer'da asabi bir kahramanın hikayesine konuk oluyoruz. Kahramanımız bir gün kanepede uyuklarken malum yeri açıkta kalıyor ve rüyalar alemine dalıyor. Bu rüyada kahramanımız süper güçlere ve bitmek bilmeyen bir enerjiye sahiptir. Dere tepe, dağ bayır durmadan koşan kahramanımız öfkesini sahadaki oyunculardan çıkarırken hakemlere yakalanmamaya çalışıyor. Biz de kahramanımızı yönlendirerek maceraya ortak oluyoruz.

Angry Footballer'da kahramanımız sürekli koşarken ekrana dokunarak onu yavaşlatıp hızlandırıyoruz. Tepelerden aşağı inerken ekrana dokunarak onu hızlandırıyor, rampaları tırmanırken parmağımızı ekrandan çekerek havada süzülmesini engelliyoruz. Karşımıza çıkan oyuncularatoslayarak onları havaya uçuruyoruz. Sahip olduğumuz kısıtlı süre içerisinde kontrol noktasından geçmemiz gerekli; yavaşlamamız kontrol noktasına yetişememiz ve oyunun sonlanmasıyla sonuçlanıyor. Ayrıca hakemler üzerimize doğru bir mermi gibi atılırken onlardan kaçmamız da gerekiyor.

Minecraft benzeri piksel tabanlı grafiklere sahip olan Angry Footballer'ın ilginç oyun konsepti ile oynanmaya değer bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

YORUMLAR