Angry Gran Racing 1.2.0 (Android)

Angry Gran Racing

Angry Gran Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Gran Racing, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir yarış oyunu.

Angry Gran Racing, Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerimiz üzerinde oynayabileceğimiz, eğlenceli bir yarış oyunu olarak dikkat çekiyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda engebeli arazilerde ilerlemeye çalışan yaşlı teyzeyi kontrol ediyor ve mümkün olduğunca uzağa gitmeye çalışıyoruz. Aracımızı kontrol etmek için ekranın sağında ve solunda bulunan butonları kullanmamız gerekiyor.

Sağ tarafaki butonu gaz, sol taraftakini ise fren olarak düşünebiliriz. Bu pedallar aracımızın dengesini sağlamakla yükümlüler. Doğru zamanda doğru pedala basarak aracın engebeli arazi üzerindeki dengesini kontrol edebiliyoruz. Bu noktada dikkat etmemiz gereken en önemli husus aracımızın belli bir seviye yakıta sahip olması. Gazı gereksiz yere kullanırsak araç fazla tüketiyor ve yarı yolda kalma riskimiz artıyor.

Oyunda birbirinden ilginç tasarımlı araçlar var ve işin güzel yanı da bu araçların her birini modifiye edebilme seçeneğine sahibiz. Oyunda motordan süspansiyona kadar çok sayıda modifiye seçeneği var.

Yarış ve beceri karışımı oyunlar oynamaktan hoşlanıyorsanız Angry Gran Racing iyi bir tercih olacaktır.

YORUMLAR