App Mahal

App Mahal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

App Mahal yeni ve işinize yarayabilecek uygulamaları ayağınıza getiren bir uygulamadır

App Mahal kullanıcılara hoşlarına gidebilecek mobil uygulamaları ve oyunları bulma konusunda pratik ve hızlı bir çözüm sunan bir mobil uygulama keşfetme aracı.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan App Mahal ile ücretsiz uygulama ve ücretsiz oyun keşfetme işi çok daha kolay hale geliyor. Normalde bir uygulamaya ihtiyaç duyduğumuzda uygulama marketlerini araştırırız. Fakat uygulama marketlerinde ancak aradığımız uygulamanın adının ne olduğunu biliyorsak hızlı bir çözüm üretebiliyoruz. Uygulama marketleri içerisinde yer alan milyonlarca uygulama arasından ihtiyacımızı karşılayanı bulmak, eğer uygulamanın adını bilmiyorsak uzun bir süre alabiliyor. App Mahal ile uygulama marketlerinin bu dağınık yapısına bir çözüm üretiliyor.

App Mahal temel olarak size ücretsiz oyun ve uygulamaları ihtiyaçlarınıza ve beğenilerinize göre filtreliyor. Bu sayede yeni uygulamalar keşfetmeniz kolaylaşabiliyor. App Mahal bir sosyal platform olarak da düşünülebilir. Uygulama üzerinden arkadaşlarınızın hangi uygulamaları tercih ettiklerini, hangi oyunları oynadıklarını görebiliyorsunuz. Bu sayede doğal bir yolla uygulama tavsiyeleri almış oluyorsunuz. Ayrıca kendi uygulama ve oyun tavsiyelerinizi App Mahal üzerinden paylaşabiliyor ve arkadaşlarınıza önerebiliyorsunuz.

YORUMLAR